Заказать звонок
Имя*
Телефон*
Время звонка
Сообщение*
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 08:00 - 17:00

УКРСЕЛЬХОЗМАШ — эксклюзивный представитель и управляющая компания двух крупнейших в Украине предприятий в отрасли отечественного сельхозмашиностроения ООО НПП «Херсонский машиностроительный завод» и ООО НПП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ».

13.06.2018
Конкурс "Кращий токар Херсонщини"
У Херсоні відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності за професією «токар». Перший (внутрішній) етап конкурсу відбувся в освітніх закладах серед студентів та учнів ІІІ та ІV курсів Херсонського морського коледжу, суднобудівного ліцею та політехнічного коледжу, новокаховських закладів: електротехнічного ліцею та політехнічного коледжу,професійного училища №14. Учасники, які посіли 1 та 2 місця, на обласному етапі демонстрували знання теорії з базових дисциплін і практичні навички роботи на токарно-гвинторізних верстатах.
Без-имени-1.jpg Без-имени-2.jpg

«Основна мета конкурсу – привернути увагу до робітничих спеціальностей, до того, що вони є найбільш затребувані на ринку праці, підняти престиж професії», - розповів директор ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», голова об`єднання роботодавців Херсонщини Олександр Олійник.
Без-имени-3.jpg Без-имени-6.jpg
ІІ етап обласного конкурсу відбувся на базі Херсонського політехнічного коледжу. Організаторами є Об’єднання організацій роботодавців, Департамент освіти, науки та молоді ОДА, Рада директорів фахової передвищої освіти та ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».

Конкурс "Кращий токар Херсонщини"


Мы всегда рады сотрудничать с Вами и открыты к общению с потребителем!